Aafrika tantsu ja trummimängu töötoad Märjamaal

Kutsume teid Aafrika tantsu ja Aafrika trummimängu töötubadesse Märjamaal! Töötubasid viivad läbi Nigeeriast pärit Damilola ja Togost pärit Senam.
Lääne-Aafrika rannikult pärit Senam Tsogbe hobiks on muusikainstrumentide valmistamine. Vabal ajal meeldib Senamile meisterdada džembesid ning mängida traditsioonilisi aafrika trumme.
Õpetaja Damilola on kirglik tantsija, kes naudib väga ka tantsu õpetamist: “Tantsides saan tutvustada oma kultuuri ja näidata tantsuga oma tantsu armastust ja õnnetunnet,“ räägib Damilola. „Ja loomulikult aitab keha liikumine muusikas ja rütmis luua parema kontakti iseendaga.“
Aafrika külalistega töötoad toimuvad 6.augustil Märjamaa Folgi raames.
Töötubade ajakava on järgmine:
12.00-13.00 Aafrika trummide töötuba
13.30-14.30 Aafrika tantsude töötuba
15.00-16.00 Aafrika trummide töötuba
Trummi ja tantsu töötoad on kõigile huvilistele tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume teil end eelregistreerida helistades telefonil 56157757 – Eve Burmeister või kirjutades e-maili aadressil ewebur@gmail.com

Üritustesari “Saame tuttavaks” toimub koostöös sotsiaalse ettevõttega Siin & Sääl ja maakondlike partneritega. Projekti kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning EV Siseministeerium.

www.saametuttavaks.ee